| drakudark a întrebat:

Salut am o intrebare : pot sa tin 2 perusi langa televizor sau patesc ceva, si cand fac galagie pot sa ii fac cumva sa inceteze fara sa strig la ei?

2 răspunsuri:
| IonuţR1995 a răspuns:

Mai bine tine-i departe de televizor, iar la treaba cu galagia, acopera-le colivia cu un material subtire inchis la culoare.

| MgdDroopy a răspuns:

Nu patesc nimic, insa o sa cante mai mult pentru ca aud galagie la tv.
Cat despre liniste nu poti decat sa ii acoperi cu ceva. Atentie sa nu fie patura groasa si sa nu le lasi aer. Ei cred ca este noapte si se baga la somn.