| CristyBv a întrebat:

Am si eu o problema... i s-a lipit guma de mestecat cainelui meu (Labrador)... si era pana la piele bagata, a trebuit sa smulg parul. Ii va mai creste la loc? sad

Răspuns Câştigător
| lBroken69 a răspuns:

Normal că îi va creşte la loc, se vor regenera acele celule.
Pute-ai să tai cu foarfeca acolo, să nu îi smulgi părul.Cred că l-a durut.
Fundă?

4 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Da

| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Normal ca o sa ii creasca. Poate mai greu dar o sa ii creasca.

| Dorinv97 a răspuns:

Daca nu cu uscatorul de par sa o incalzesti poate poti sa o scoti fara sai rupi parul. happy

| Ionela1ionela a răspuns:

Da.Asa s-a intamplat si cu ciinele meu acum un an, si acum ea crescut inapoi repede.