| Dyex a întrebat:

Salut am un pitbull care este bolnav, decurand am fost cu el la veterinar si a spus ca are o infectie mai veche in corp si nu mai avem ce sa-i facem ca paralizeaza, si trebuie eutanasiat.Acum nu se mai ridica de jos dar este lucid si ar vrea sa se ridice....Chiar nu mai am ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| AnimalLover02 a răspuns:

Du-l la alt veterinar. Ca daca acela nu poate sa -l vindece altul poate poate happy incearca sa-l mai duci la ali veterinari ca altceva nu poti face happy

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Cel mult poti incerca sa chemi alt veterinar/sa il duci la alt veterinar, eventual la o clinica veterinara poate e vreunul mai priceput. Insa daca e batran nu cred ca poate face nimeni minuni.