| Laura_4557 a întrebat:

Care e cel mai popular joc din Romania?

7 răspunsuri:
| Zuzzy05 a răspuns:

Cred ca metin2 ro.

E full TPU de intrebari cu metinlaughing si baietii [majoritatea] tot pe ala se joaca...

| allesandra a răspuns:

Eu una nu joc metin. mie imi place second life si lady popular. stiu ca nu sunt foarte populare dar...

| Byanka_6376 a răspuns:

Conquiztador Funda?

| Blondamea a răspuns:

Metin si conquiztador se aude cel mai mult despre ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotbalul daca te referi la jocuri sportive. daca te referi la jocuri pc.alea nu exista

| FlameNight a răspuns:

Salut! Cred ca este Jade Dynasty, esti foarte norocos daca apuci sa joci 30 min pe el.Sunt foarte multi jucatori careabea asteapta s aintre pe el chiar mii.

| Le3T a răspuns:

1: Counter-Strike
2: Metin2
3: Jade Dinasty
4: WoW
Mai departe nu mai sh rolling on the floor