| RockstarGms a întrebat:

Credeti ca s-ar intelege un Papagal Marele Alexander cu un Peruş? Ma gandeam ca se plictiseste singur si sa ii iau un amic peruş. In primele zile as putea pune coliviile amandurora una langa alta sa se obisnuiasca unul cu altul, apoi sa ii las impreuna. Credeti ca s-ar imprieteni?

Răspuns Câştigător
| BrokenAngels a răspuns:

S-ar putea sa ai surpriza ca...cel mic sa-l bata pe cel mare smile) la mine acasa,agapornisul-femela e dominant, dar se inteleg foarte bine asa, micul alex-mascul e foaaarte ascultator, probabil stie ca daca isi pune forta cu cel mic, il rupe.Depinde si ce sex sunt, daca unul e fata si altul baiat, s-ar putea sa se inteleaga chiar bine. Ultima oara cand i-am lasat in colivie impreuna, agapornisul l-a ciupit foarte tare de picior pe cel mare, i-a dat sangele.De atunci, ii tin separat.

| BrokenAngels a răspuns (pentru BrokenAngels):

Scuze,am dat de mai multe ori acelasi raspuns! sad

| BrokenAngels a răspuns (pentru BrokenAngels):

Multumesc pentru funda!, si scuze pentru ca am dat de mai multe ori acelasi raspuns happy

4 răspunsuri:
| BrokenAngels a răspuns:

S-ar putea sa ai surpriza ca...cel mic sa-l bata pe cel mare la mine acasa,agapornisul-femela e dominant, dar se inteleg foarte bine asa, micul alex-mascul e foaaarte ascultator, probabil stie ca daca isi pune forta cu cel mic, il rupe.Depinde si ce sex sunt, daca unul e fata si altul baiat, s-ar putea sa se inteleaga chiar bine. Ultima oara cand i-am lasat in colivie impreuna, agapornisul l-a ciupit foarte tare de picior pe cel mare, i-a dat sangele.De atunci, ii tin separat.

| BrokenAngels a răspuns:

S-ar putea sa ai surpriza ca...cel mic sa-l bata pe cel mare happy la mine acasa,agapornisul-femela e dominant, dar se inteleg foarte bine asa, micul alex-mascul e foaaarte ascultator, probabil stie ca daca isi pune forta cu cel mic, il rupe.Depinde si ce sex sunt, daca unul e fata si altul baiat, s-ar putea sa se inteleaga chiar bine. Ultima oara cand i-am lasat in colivie impreuna, agapornisul l-a ciupit foarte tare de picior pe cel mare, i-a dat sangele.De atunci, ii tin separat.