| Harraf a întrebat:

De curand a venit un caine la mine in curte. La inceput eram entuziasmat ( am mai avut 2 caini - unul furat. altul a murit ) i-am dat ceva de mancare, dar mama a spus ca tremura si nu mai stiu ce si ca are boala jigodie. S-ar putea sa fie asa cum zice ea. Voi ce ziceti? Sa-l pastram? ( nu prea cred laughing ) Acea boala este transmisibila catre om?

3 răspunsuri:
| Mircea23592071 a răspuns:

Eu zic sa nu-l pastrezi dar boala nu este transmisibila. Fundabig grin

| prietenultau1998 a răspuns:

Ti.ai si dat raspunsul! happy

| prietenultau1998 a răspuns:

Lol daca vrei sa.l pastrezi vezi ce zice medicul veterinar