| user13579 a întrebat:

Exista vreun produs (spray, emitator de sunete etc.) care sa ma protejeze eficient de caini, si care sa fie si usor de purtat?

Intentionez sa fac niste "incursiuni" urbane pentru fotografii, iar in multe locuri "parasite" apar caini.

Mersi! happy

Răspuns Câştigător
| webbusiness23 a răspuns:

Da, exista spray-uri de autoaparare dedicate impotriva cainilor. Costa putin, gen 10-15 lei. http://www.magazinoutdoor.ro/......-50ml.html

1 răspuns:
| DenissaRoxana a răspuns:

De ce nu folosesti tu spray-ul pentru tine? Ti se pare o idee buna sa ii faci rau unui caine? Poti sa mergi linistit sa faci ce vrei tu, ca doar nu te omoara cainii ca sa fii nevoit sa folosesti prostiile astea.