| Brătucu_Rareş_1998 a întrebat:

Stie cineva de unde pot face rost de o locomotiva CFR 060 EA scala HO versiune clasica/alb rosu dezactivata? Nu prea cunosc domeniul modelismului feroviar, sunt mai inclinat spre aviatie, dar as dori o locomotiva, sa zic asa, de expus pe birou. Am vazut un anunt la un moment dat cu locomotive cfr de vanzare dezactivate si m-am gandit ca sunt mai ok ca pret. Daca poate cineva sa ma informeze, raman recunoscator happy

1 răspuns:
| NoBodyOriginal a răspuns:

Ai putea cauta pe OLX sau alt site in afara de eMAG caci acolo sigur nu gasesti!