| puglife2016 a întrebat:

Am 12 ani si am un boxer(caine). Cum trebuie sa il spal, ca ii pica parul?

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

La toti cainii le cade parul, se cheama -naparlire. Nu te teme nu ramane chel. Nu-l spala cu sampoane sofisticate si cu nimic parfumat. Poate face alergie si ii distrugi mirosul.E suficient apa curata. Oamenii sunt nebuni, in natura nici un animal nu se spala cu altceva.

2 răspunsuri:
| Rozzovela a răspuns:

De ce ne spui ce varsta ai?
Pleaca la veterinar

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Rozzovela):

A procedat f corect domnisoara Rozzovela, e mai matura ca tine.