| anonim_4396 a întrebat:

am primit o pisica persana de cand era micuta.Acum are 1 an, dar nu se mai joacaa. Dimineta se trezeste se serveste singura cu bobite sau laptic, apoi doarme.Aceeasi poveste dupa 1-2 ore...inainte orice vedea,orice gasea se juca cu acel obiect,chiar si cu castronelul de mancare, dadea cu labtua in el, ce sa -i fac? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Asa a fost si al meu, cand era micut se juca cu orice, in timp ce creste se plictiseste de orice joc. S-a maturizat.