| anonim_4396 a întrebat:

Am un caine (locuiesc la tara)care a venit de pe strada acuma fro 7 luni, seara asta pe la 11 cand am ajuns acasa, l-am vazut la poarta, legat pur si simplu de o catea fund in fund, era bezna, si nu am putut vedea cum au fost legati,. dar pur si simplu nu putea sa se deslege, am incercat eu dar nu am reusit,
dupa 30 sec cand am intrat in curte am auzit latraturi, un alt caine, venise cred sa calareasca cateaua si nu am apucat sa vad cum s-a intamplat, cand am iesit inapoi am vazut doar toti ce-i 3 caini fugind., m-am uitat la caine si nu are fro rana,
or fi fost vecinii,? si daca da, il am de fro 5-7 luni si nu a mancat frun animal pana acuma, vecinii nu s-au auzit sa se planga, si la puii nostri nu ii face nimic, avem 6 pisoiasi fara ochi, si nu le-a facut nimic, sau a fost doar un joc erotic de al lor?

Răspuns Câştigător
| RxTx a răspuns:

Se numeste :" penis captivus " se mai intampla si la oameni
https://www.google.com/......ps?/search

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fro!

| VirusS97 a răspuns:

laughing Asa se intampla uneori la caini, se mai "blocheaza" e normal, deci da poti sa zici ca a fost un joc erotic.

| digital7shady a răspuns:

*vreo *vreun
Asa se intampla de fiecare data cand incearca sa perpetueze specia(sa si-o traga). Se transmite sperma mai usor. N-ai mai vazut caini in actiune?