| GabrielSMG a întrebat:

am un iepure cap de leu si as vrea sa il las sa alerge in curte. Poate sa ii se intample ceva? El mananca tot de pe jos?

Răspuns Câştigător
| irinuk28 a răspuns:

Buna,nu o sa pateasca nimic..Totusi e iepure, o sa manance doar verdeata caci ce ar putea sa manance de pe jos?! Supravegheaza-l atat cat sa nu fie ranit sau sau sa nu se ascunda pe undeva.Bafta!

1 răspuns:
| BarnaCamelia2001 a răspuns:

Poti sa il lasi, nu o sa pateasca nimic. Se va juca el pe acolo. Doar sa ii lasi niste manacare si ceva umbra, in caz ca vine soarele la el. Atat!