| ThomasTom a întrebat:

Ce "animale inexistente* ca unicornul mai sunt?
Fundaa

Răspuns Câştigător
| AnimeDrawer a răspuns:

Sirene, dragoni, centauri, uriasi, pegas, bazilisc, thestrali, triton, zana, iele, fantoma, strigoi, vampir, spiridus, sfinx, varcolac, pheonix, hipogrif.
everything is from Harry Potter happy

8 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Sirena, Centaur, Pegas, Minotaur.

| Love4Music a răspuns:

Centauri, ciclopi, dragoni, giganti

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Dragoni,centauri,ciclopi,pasarea pheonix,grifon,pegas, varcolacul, hidra, cerber, imp...e o lista foarte lungalaughing

| Band12Nikki a răspuns:

Sirene si nu mai stiu altele.
Cauta si tu pe net.

| BengaMihai a răspuns:

Minotaurul>jumate om+jumate taur

| trisprior a răspuns:

Centauri,pegasi,dragoni,pasari Phoenix si multe altele, exista o gramada de site-uri n

| trisprior a răspuns:

Centauri,pegasi,dragoni,pasari Phoenix si multe altele, exista o gramada de site-uri unde poti gasi din astea, cu tot cu povestea(legenda) lor happy