| depye a întrebat:

mi-a fatat iepuroaica de uriasi gri german! 5 bucati, dintre care unul din pui (mascul) are 1 kg la varsta de 2 luni si o saptamana! tinand cont ca cel mai mare din frati, fiind tot mascul, are 2, 2 kg sad de ce e diferenta asta? la maturitate, masculul foarte mic, il va ajunge pe cel mare? sau va ramane mai mic, adica de mai proasta calitate? dau funda!

2 răspunsuri:
| dani145 a răspuns:

Prima propozitie le intrece pe toate:"mi-a fatat iepuroaica de uriasi gri german''.Ce romana ii asta ma, ai facut romana cu femeia de servici?

| depye explică (pentru dani145):

Stiu sa scriu foarte corect. urmareste si alte postari de ale mele. Te bagi ca musca in lapte. Esti iritat? Esti dani bossul. Esti boss de bosswinking vai de mama ta. Eu astept un raspuns de la o persoana normala. Nu asteptam comentul tau, bagatorule in seama. N are voie omu sa mai scrie cate ceva gresit. Iar daca ti spun ca eram in criza de timp cand am scris, o sa spui ca mint si ca ma apar. Oricum tu ramai boss ul din aceasta discutiewinking la revedere