| Oprea_Monica_Alexandra_1994 a întrebat:

Nu mai stiu ce sa ma mai joc. Ori daca sunt fata, mie nu-mi plac jocurile de inbracat fete sau cu barbie.
1: Ce joc sa mai joc?
2: La ce anime sa ma mai uit? Ma-m uitat deja la: Omamori Himari, Kissxsis, Kilari, Naruto, Naruto Shipunden s.a.
Funda pentru cel mai bun raspuns!

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Hey!
Daca nu ai ce face azi toata ziua iti zi eu un film super la care sa te uiti: Se numeste The Vampires Diares crede-ma e super marfa!
PS. ( nu e horror) dar e foarte frumos si ar fi naspa sa nu il veziwinking

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Fa-ti un prieten, iti vei schimba viata in bine.

| Anonim678903 a răspuns:

Pai sunt o groaza de jocuri pe care poti sa le joci de exemplu eu cele mei multe jocuri le joc pe facebook
ex temple run, subway surfers, angry birds in space

| Oprea_Monica_Alexandra_1994 explică (pentru Anonim678903):

Multumesc mult! Am facebook dar nu prea ma joc jocuri de acolo. Le-am incercat pe cateva din ele.

| 32oana32 a răspuns:

Sunt o multime de jocuri, depinde de care preferi, de actiune, de imbracat, de gatit, de aventura, muliplayer, etc. Ex: Metin2, OurWorld, StarDoll, War Of the Immortals, jocuri de pe facebook, sau de Andoid (Angry Birds, Pou, Temple Run...).
Si daca vrei desene animate, este un serial cu desene animate foarte fain, Avatar- stapanul cerurilor (cred ca asa se numea.), sau alte desene Familia Flinstone, Spioanele, Naruto, In Young Yo, Kung Fu Panda, Viata cu Louie, Ce-i cu Andy, Ed Ed si Eddy, etc.

| TokiDoki a răspuns:

Poti sa te joci Ourworld ^.^ e super! sau te poti juca stardoll

Iar pentru anime... K-ON

| Oprea_Monica_Alexandra_1994 explică (pentru TokiDoki):

M-am jucat de 100 de ori Stardoll ( si cand eram mica ) dar nu-mi mai place! In orice caz, multumesc!

| TokiDoki a răspuns (pentru Oprea_Monica_Alexandra_1994):

Nu ai pentru ce ^.^

| iiLeopard a răspuns:

Te poti juca gta 4, gta san andreas, minecraft, sleeping dogs, ourworld, need for speed undercover, etc. pentru anime ed edd si eddy, familia flinstone, cei cu andy, viata cu louie sunt multe... eu ti-am dat un exemplu Sper ca team ajtat