| 6Anonim9 a întrebat:

Stiti careva un site de incredere de unde pot sa cumpar usita cu dubla deschidere pentru caini de talie mica care se poate monta pe usa termopan? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

O astfel de modificare o pot face cei care au facut usa. Dar din momentul ce montezi pe usa termopan o asemenea usita, usa termopan nu va mai izola termic.

| CezaraEM a răspuns:

Incearca la Dedeman, Praktiker...

| Ecaterina2016 a răspuns:

Http://m.zooplus.ro/......are/244105
Dar sa ti-o monteze cineva specializat care lucrează cu uși de termopan. Vezi ca acolo sunt mai multe poze de la cei care au achiziționat acest produs.