| Cojusneanu_Sanda_1988 a întrebat:

Salut tuturor! am nevoie de un ajutor... Papagalului meu i se formeaza pe cioc un strat de ceva ( nu stiu ce) alb. Poate cineva aproximativ stie ceva despre ce este aceasta sau metode de lecuire?
DAU FUNDA )))

1 răspuns:
| CrissNico a răspuns:

Papagalul are in colivie un fel de piatra alba speciala pentru ei?
Daca nu acesta ar fi cauza pentru care ii se formeaza ceva pe cioc. Daca nu ai eu zic sa ii cuperi cat mai repede altfel s-ar putea sa ii cresca chestia aia si sa nu mai poata sa se hraneasca.
cu ajutorul acelei pietre el isi ascuteste ciocul deci are nevoie de ea.
Sper ca te-am ajutathappy