| Adrian_Rosca_2000 a întrebat:

Salutare in ultimul timp am inceput sa joc la pariuri sportive si am o nedumerire ca sa pun scorul corect trebuie sa copii codul la meci si sa pun scorul sau cum?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

La unele case de pariuri, da pentru ca daca pui de exemplu : 0874- 1-1 ti-l poate considera meciul 1 pauza, 1 final!winking

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Intr-adevar scrii codul meciului si dupa SC. Exemplu : 0874 - SC 1-1! happy

| Adrian_Rosca_2000 explică (pentru Jipa95):

Trebuie sa scrii codul si neaparat sc?

| Jipa95 a răspuns (pentru Adrian_Rosca_2000):

La unele case de pariuri, da pentru ca daca pui de exemplu : 0874- 1-1 ti-l poate considera meciul 1 pauza, 1 final!winking