| jupiter530 a întrebat:

Salutare lume as vrea sa stiu si eu daca la petshopuri pot gasi pui de bichon de adoptat sau cumparat.Ca prin zona mea am intrebat si au zis ca nu ai bichoni. sau nu neaparat petshop...si daca da prin ce zona.

3 răspunsuri:
| MateescuParker a răspuns:

Salut, iti dau cuvantul meu ca o sa iti gasesti un catelus daca intri pe site, eu asa mi-am loat catelusa mea happy Tot Bichon Maltez

| MateescuParker a răspuns (pentru MateescuParker):

Http://olx.ro/animale-de-companie/q-bichon-maltez/ scuze ca nu am pus link-ul de la inceput, nu stiu ce a fost in capul meu -_-

| Lionelll a răspuns:

Am vazut bichoni in afi cotroceni.Dar niste preturi zic eu exagerate.