Întrebare recomandată | King18name a întrebat:

Salutare. Pentru cei care stiu ceva despre biciclete, eu vreau sa-mi iau un bmx, dar preturile sunt destul de mari, 600+ lei. Intrebarea e daca merita sa dau 600 pe una noua, garanţie 2ani, sau300- 400 pe una second?

2 răspunsuri:
| AlexEuBrezoi a răspuns:

Sunt fan bicicleta si daca vrei un lucru bun inseamna nou plus faptul ca ai si 2 ani garantie conteaza si mai mult, decat sa iti iei una second hand care te tine 2 luni si dupa incepi sa bagi bai in pinioane foi roti frane si tot asa si anungi la aceiasi bai ba chiar mai mult si cu munca facuta sa o repari

| King18name explică (pentru AlexEuBrezoi):

Da, am ajuns la aceeasi parere si mi m luat una noua.