| HugoBoss16 a întrebat:

Astazi ma jucam cu unul dintre cei 5 pui de pisica pe care ii am si varul meu se juca cu fratele lui. Totul era bine, pana eu m-am dus la niste veri si apoi mai spre seara m-am intors acasa. O vad pe surioara pisoiasului si ma duc spre ea. Il zaresc pe fratele lui cu care m-am jucat cu cateva ore in urma, intins pe jos. L-am strigat, nu s-a miscat. L-am atins, tot nimic. Doar respira si dadea foarte slab din capatul cozii. L-am luat in brate si l-am intors cu fata spre mine, si se uita la mine cu ochii aproape inchisi. Era asa zici ca era o jucarie, era foarte moale. Nu avea nici un motiv sa moara, mama lui il alapta, ii dadeam aceeasi mancare ca si la fratii lui, nu s-a lovit niciodata. Am stat cu el si l-am mangaiat si peste cateva ore a murit. Ce naiba s-a putut intampla? Sunt foarte suparat. Ar putea exista vreun motiv? Ati patit cuma asa ceva si voi?

Răspuns Câştigător
| Fall8timesgetup9 a răspuns:

Este extrem de trist sa vezi un animal asa de mic si nevinovat murind...este chiar un chin..Singura explicatie logica, ar fi ca pisoiasul ar fi avut o problema de sanatate inca de la nastere, mai ales daca zici ca nu l-ai hranit diferit. Imi pare rau pentru pierdere, sper ca nu vor mai exista altele.