| Patrick20061997 a întrebat:

Salutare TPU este posibila imperecherea intre californian si urias calfiornianul ajunge la 4-5 kg si este bun de carene cat uriasul piate ajunge la 9-10 kg si este si frumos si manaca la fel Doar ca la Californian nu ai perimte rasa sa creasca mai mult de 4-5 kg si mam gandit ca daca montez i femela de californian cu un urias piat sa iasa la fel ca femela si sa creasca la carne cat masculul nu? Deste pisibil Dau Funda Celui mai bun Raspuns

2 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Pentru limba romana, apasati tasta 1!

| Patrick20061997 explică:

Mam grabit cand am scris si de aceea am unele greseli ami cer Scuze pentru cei care nu inteleg