| Doctorfishadi a întrebat:

Salutari! Am nevoie de rasina incolora lichida(vreau sa pictez pe ea)si nu stiu unde sa caut in Bucuresti! Daca stie cineva adresa unui magazin care vinde asa ceva, raman dator vandut.Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| kitykity a răspuns:

V-a trebui sa cauti pe mai multe situri cum ar fi mercador(olx), tocmai.ro, sau poti sa ii mai intrebi si pe parintii sau bunicii si poate ei vor sti unde sa gasesti rasina incolora lichida.

| Perusul a răspuns:

Caută pe un site de anunțuri gen mercador, tocmai, si gasesti!

| adrian278 a răspuns:

Eu am folosit rasina epoxidica transparenta CL 100 de la strizo.