| mihaybbc a întrebat:

Spuneti-mi niste nume de caini mai impunatoare, ceva deosebit, pentru masculi. Nu vreau copy-paste de pe google. Cat mai multe.

11 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Brutus, Goliath, King-Kong (sau King-Dong, lol).

| DimLight a răspuns:

Dorel.Jimmy.Covrig.

| ridhimagupta a răspuns:

Ce rasa e?

| Bogdanmarianmgh a răspuns:

Eu am gasit aici
https://catelusii.cabanova.com
Sunt foarte bune o sa iti placa

| Elisa2809 a răspuns:

Hmmm Gigel si Lisa.

| XRaXD a răspuns:

Tragaci

| bianca1102 a răspuns:

Alpha, Tyson, Sokka, Axel, Greyson, Scott, Blake, Lawson.

| DincuAlex1997 a răspuns:

Max e cel mai misto

| Thea30740 a răspuns:

Baltag(stiu ca unora li se va parea ciudat, dar chiar este ceva impunator si eu am avut un lup cu acest nume)
Sasuke,
Dino,
Toby,
Akamura(prescurtat aki sau depinde iti inveti cainele sa raspunda, dar te asigur ca atunci cand cineva va auzi acest nume la un caine nu il va uita asa usor, mai ales daca acesta este de talie mare.
Derek(nici acesta nu e un nume de caine, ci de om, dar tot suna bine si eu sunt de parere ca daca ai un caine nu trebuie sa il cheme obligatoriu Azorel, Patrocle sau Pufi.Cu cat numele este mai frumos si mai complex, cu atat oamenii vor ramane cu gandul la animalul respectiv.
Ringo.
Si cam atat...Cand alegi un nume impunator si bun pentru de cainele tau te rog sa revii cu un raspuns aici si sa imi spui si mie numele ales.Sunt curioasa si poate, pe viitor imi va folosi.

| LittleBlackTear a răspuns:

Bruno,Cymorial,Rex,Dakota?