| RomeoChicken7 a întrebat:

Sunt din Cluj si as vrea sa-i iau unei prietene un catel de talie mica, de preferabil bichon, micut pufos si alb, logic, asa vor toate.
Are cineva vreo idee de unde as putea sa ii cumpar cu un pret mai accesibil sau chiar sa il adopt.
mi-ar trebui cam pana la inceputul lui Noiembrie si sunt disponibil sa merg si in alte orase apropiate daca chiar trebuie
Multumesc

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bichon nu gasesti sub 500 ron, asta sa stii din start.
Intra pe Fb prin tot felul de grupuri de vanzare-cumparare in legatura cu orasul tau si scrie acolo ca vrei sa cumperi/adopti un catel. ITi recomand sa nu zici rasa din prima, ca poate ti se ofera catelusi si mai frumosi decat bichon.
Sau cauta pe site-uri din astea cu anunturi tip olx.

| Mussette a răspuns:

Incearca pe olx, posibil e cineva din zona cu catelusi si are si un pret acceptabil.

| BiancaT17 a răspuns:

De ce sa cumperi un catel cand poti adopta unul? Sunt atatia catei fara stapan in adaposturi...Sunt sigura ca ar aprecia mai mult. Dar daca vrei neaparat sa-i cumperi un bichon, pe olx am vazut multe anunturi.