| Sucigan_Razvan_1999 a întrebat:

TPU,de 2 ori am avut o problema cu iepurii si inca am.de cele 2 ori au puiat si 3-5 puii si peste 2-3 zile au murit, dar nu i-am vazut acolo si parul e inprastiat si se vede putine urme de sange. Custile sunt destul de bine sigilate. Cine ma ajuta dau funda.:d

Răspuns Câştigător
| SarahSa a răspuns:

Ai mare atentie. iepuroaicele tinere cand fata isi mai mananca puii. Daca vrei sa nu ii mai manance ar trebui sa o supraveghezi bine de tot. happy

2 răspunsuri:
| Snaxpro a răspuns:

Poate iepuroaica a mancat pui, se mai intampla la cele tinere. Daca ti-a ancat puii odata, e posibil sa repete de fiecare data

| Sucigan_Razvan_1999 explică (pentru Snaxpro):

Amandoua adica am 2 iepurinte si la amandoua l-au mancat puiilaughing?