| biwltyad a întrebat:

TPUUUUU! URGEENT! Acest pitic este orfan si cauta o casuta calduroasa.
Are 3-4-5 saptamani, e foarte slabut, blana semi-lunga, alba cu pete gri.Eu nu pot sa il tin...Mai am un pisoi si nu pot sa il tin...
Eu stau in Sacele-Brasov, dar eu nu pot merge departe cu el, caci nu am masina.
Papa singurel, mai greu e cu apa, cand bea ii mai intra apa in nas si stranutabig grin
NU FACE IN CASA!
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/......1048_n.jpg
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/......7585_n.jpg

La cerere dau mai multe informatii si poze.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Invata sa copiezi linkuri si apoi posteaza pe site.Astea nu merg deschise.

| biwltyad explică (pentru darrio2007):

big grin

| Ottakringer a răspuns (pentru biwltyad):

Am si eu 4 ''maimute'' din astea laughing Cand le dau de mancare se urca pe mine, daca am pantaloni 3sfert sunt zgariat la greu laughing. De ce nu il pastrezi? Are si pisoiul tau partener de joaca. Sa ii vezi pe ai mei cum se joaca toti 4 happy

| biwltyad explică (pentru Ottakringer):

Stau la apartament, iar abia mi-am convins parintii sa il pastrez pe primul, nici nu se gandesc la asta. Plus, Pisoiul meu mai mare nu il place pe cel mic.

| Ottakringer a răspuns (pentru biwltyad):

Daca nu il place, nu e bine. Iti urez succes si sper sa gasesti un stapan bun pentru pisoi happy

| darrio2007 a răspuns (pentru biwltyad):

Asa da.Nu il poti tine pe langa celalalt? Din cate il descrii nu este prea pretentios.

| biwltyad explică:

Am gasit stapan din fericire big grin