| Kayledo a întrebat:

Voua ce va place mai mult? Cainii ori Pisicile

20 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Cainii clar

| hamham_1461 a răspuns:

Pai sa stii ca amandoua sunt speciale in felul lor cainele are si el rostul lor este prietenul omului iar pisica este mai sireata dar totusi ne mananca sobolani.Pai as alege caine deoarece el i-a spus lui Dumnezeu aceste vorbe,, Doamne fa ca omul sa se inmulteasca si fiecare venit sa imi arunce si mie un codru de paine,, dar pisica a zis cu totul ceva diferit,, Doamne fa oameni chiori ca sa le pot lua eu mancare din mane,, deci putem intelegi ca un caine este mai iubitor oti fi voi iubitori de pisici nu zice nimeni dar unii chiar le pupati in c*r acum pe bune

| Blackwoman27 a răspuns:

Pisicutele pentru ca le poti tine in casa fata de un caine daca se face mare nici nu mai are loc in casalaughing

| Daviiiiiid a răspuns:

Cainii. cei mai frumosi love struck

| Kitty a răspuns:

Imi plac mai mult pisicile. De caini mi-e frica.

| Landied a răspuns:

Cel mai mult imi plac cainii, deoarece sunt adevarati prieteni, insa nu prea imi plac pisicile, nu mi-o luati in nume de rau, adica is dragalase dar mai mult vreau un caine decat o pisica. Un caine poate sa iti fie un prieten mai bun decat un om.

| AndreeaCdr a răspuns:

Pisicilehappy

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Kayledolove struck! Cainiilove struck

| Miruna1279 a răspuns:

Mie imi plac si catelusii, dar si pisicutele. Cainii sunt draguti in felul lor, iar pisicile la fel. love struck

| frumoasa22 a răspuns:

Caini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnu caine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Pai sincer eu sunt o iubitoare de animale foarte inraita, si imi este foarte greu sa aleg. La termenul pisica, ei bine nu am pisica, dar intentionez sa imi iau(cand o sa ma mut la casa), si nu sunt asa de experimentata cu ele, dar imi place eleganta, echilibritatea, finetea si agilitatea de care dau dovada, dar nu sunt partedin mine, probabil daca as fi ingrijit o pisica, ei bine, mi-ar fi placut mai mult! Cat despre caini, ei bine fac parte din viata mea, sunt o iubitoare foarte mare de catei, sunt veseli, jucausi, adorabili, si sunt cei mai buni prieteni ai omului!

Nu pot sa fac separatisme, dar catei imi plac mai mult! Sa zicem:

Pisica: 40%
Cainele: 60%

La multi ani!

Pa, pa.

| TheDarkEmpire a răspuns:

Pisicile

| zizi000 a răspuns:

Pisicile:X Tie?happy

| Paaandaaa a răspuns:

Cainii

| balintsebastian a răspuns:

Cainii

| CamAnonim a răspuns:

Cainii dar am o pisicalove struck

| Kiddaly a răspuns:

Cainii! Pisicile sunt rele! ^_^

| Kayledo explică:

Cainii! 1

| greenforce a răspuns:

Cainii tongue