| Spiridon_Andreea_1998 a întrebat:

Vreau sa cumpar un catel de companie de rasa...dar sa fie si ieftin

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cainii de rasa costa o caruta de bani, mai ieftini sunt pechinezii.
O seara bunahappy

| Kriss96 a răspuns:

Un caine de rasa nu este ieftin. E ieftin numai daca pentru tine cateva sute de euro inseamna ieftin. Atunci da!
Adopta unul. Vei fi mai fericita. Eu am caini adoptati dup acare intoarce toata lumea capul pe strada. In schimb dupa un Bichon sau un Yorkshire obisnuit nu se uita nimeni.

| Spiridon_Andreea_1998 explică (pentru Kriss96):

Multumesc. cred ca asa o sa fac