| NeKuLetzZz a întrebat:

Vreau să înlocuiesc plăcuța "Câine rău" cu una mai personalizata: "Există viață după moarte? Sari acest gard și află! " laughing am văzut multe în engleză pe net și vreau să știu dacă există în românia vreun magazin on-line cu plăcute de avertizare ce pot fi personalizate. Nu neapărat să fie strict legate de câini, urmând să adaug detalii la comanda.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misto poza, unde ai facut-o? laughing
N-am idee de caini si de placute, sorry.

| 6Anonim9 a răspuns:

Daca gasesti, te rog sa imi trimiti mesaj! Chiar merg si eu maine la dedeman sa vad daca gasesc ceva mai interesant. laughing Am 3 caini si am neaparat nevoie de placuta ca ieri l-a muscat pe un vecin teckelul.

| Barta_Valentin_1998 a răspuns:

PersonajFictiv, campion pe comenturi aiurea... Btw, nu cred ca este asa ceva in Romania.

| KanezuY a răspuns (pentru Barta_Valentin_1998):

Nu poti scoate la imprimanta o poza la care ii pui folie? Si o pui la poarta happy