| geoolina a întrebat:

Vreau si eu metine private in afara de gx, empire si aspire (cel mai marfa primeste fundita)

7 răspunsuri:
| bistriteanul a răspuns:

Finalongju2

| Kanpeki a răspuns:

Www.metinp.uv.ro ( acolo de la level 1 pana la 31 te cresti la caini in 10 minute ) ( acolo cumperi de la vanzatorul de arme pelerine care chem monstrii si bile rosii de dragon care iti umplu viata la maxim ) intr-o ora faci level 50. Eu am doua conturi si pe fiecare sunt 4 caractere de fiecare tip de level cel putin 65 si cel mult 87. Bafta;)

| Smiiilee a răspuns:

Longju, blackmetin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poii.eu ma joc candylongju. si vreau sa spun ca-mi place
tongue

| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

Cel mai bun este www.newlongju.eu pentru ca iti da cal de la lvl 1, Iti da licori de 200 (rosii si albastrii), etc.

| BaiatuFitzosu a răspuns:

Metin2roSpeed e cel mai cool dintre toate happyhappyhappyhappy

Funda?

| rorak1 a răspuns:

Cauta shadow mt2 e super