| Ezyo a întrebat:

1.Cum se sterge un id?
2.De pe lista de mess pot sterge numele cuiva?

Răspuns Câştigător
| DoarImpreuna a răspuns:

Ai aici procedura http://www.videotutorial.ro/? tag=cum-se-sterge-un-id-de-yahoo-messenger-din-lista pe romana de pe full screen

1 răspuns:
| Nicooooo a răspuns:

Buna!
1Pai ca sa stergi un id dai clik dreapta pe id respectiv apoi dai ''delete'' apoi dai'' yes '' si se sterge ca sa se stearga de tot scrii id-u dai enter apoi dai pe ''ignore user ''...

2 Ca sa schimbi numele cuiva dai clik dreapta pe id-u respectiv apoi apesi pe '' contact detalis '' apoi scrii la ''name'' numele pe care vrei tu sa il pui happy
Sper ca te-am ajutat
Papa wave!