| T0X1kSkuLL a întrebat:

16 ani, baiat, fac sala de 6-7 luni, putin cam gras doar la burta si tate, este recomandat sa iau suplimente? ceva sa slabesc sau sa imi creasca putin muschii? Si daca da, atunci ce anume? Recomandati-mi ceva. Creatina este buna pentru pierderea in grasimi dar sa creasca muschii? Fara jigniri daca sa poate, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Nu-ti recomand sa iei suplimente, mai bine intensifica antrenamentul. O sa-ti fie mult mai bine crede-ma.

1 răspuns:
| Balan_Alex_1991 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu iei pastile du-te la sala.