| cineva1992 a întrebat:

A murit Bear Grylls sau nu?

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu am auzit ca a facut toxiinfectie alimentara de la McDonalds.
Desigur ca la caterinca. :p

| krysstal a răspuns:

Nu bear grylls, a murit steve irwin acum cativa ani, ala lucra cu animale, a fost muscat de un sarpe

| alyzee a răspuns (pentru krysstal):

De fapt a fost intepat in piept de o pisica de mare

| Robertyz a răspuns:

Lol.Nu a murit.E perfect sanatos big grin

| Robertyz a răspuns (pentru Robertyz):

Ca o completare. A murit cineva care a incercat sa il imite happy

| andreimazureac a răspuns:

NU e mort sigur,,,

| Laurentiu_Alexe_1978 a răspuns:

Nu stiu sigur! Dar de ce mai pun astia pe Facebook? http://apreciaza-ma.ro/......tor-video/

| Madutsu_Madalin_1991 a răspuns:

N-are cum dracul sa moara, sa aruncat el in apa la -20 de grade afara si na murit ce dracul...

| Madutsu_Madalin_1991 a răspuns:

N-are cum sa moara asta mah, s-a aruncat in apa la -25 de grade afara ...si na murit, va dati seama cate grade avea apa daca afara erau -25 de grade.