| anonim_4396 a întrebat:

Acum o saptamana mi-am incarcat cartusele si abia astazi a trebuit sa printez ceva, dar nu mai se vedea scrisul. Ce s-a intamplat?

5 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Tusul se usca foarte repede daca nu este folosit!

| anonim_4396 explică (pentru Eastwood):

Si ce ar trebui sa fac, ca abia le-am incarcat?

| Eastwood a răspuns (pentru anonim_4396):

Intr-adevar sunt scumpe dar daca ai pe cineva din familie ce ti le poate incarca, ar fi o metoda buna. Tusica mea asa face, cand raman fara are ea intr-o sticluta, e o cantitate mai mare si imi da si mie.

| anonim_4396 explică (pentru Eastwood):

Pai sunt incarcate, de ce sa le mai incarc?

| Eastwood a răspuns:

Problema este ca cerneala din el s-a uscat si s-a intarit, nu mai poti face nimic cu ea.