| tigare a întrebat:

Am descarcat din greseala un virus malware, si acum nu mai pot intra pe Y! M/skype, imi zioce ca n-am permisia sa accesez acele fisiere, blabla.
Am descarcat un antivirus de pe net, dar mi-l oreste, malware nu mi-l lasa in calculator.
CE SA FAC :@:@:@

3 răspunsuri:
| Dennisz a răspuns:

Descarci un antivirus,(de preferat AVAST 2014) dupa ce ai descarcat kit-ul de instalare, te deconectezi de la net, apoi instalezi antivirusul.
Asa iti va merge, iar daca nu, cel mai probabil trebuie sa iti reinstalezi Windows-ul.

| razvanytb a răspuns:

Pai din cate stiu win are antivirus instalat asa ca foloseste antivirusul de la win dar de preferat ar fi sa rogi un prieten sa ti-l trage pe un Cd sau stick P.S merti FUNDA?

| tigare explică:

Pai nu am antivirus, si daca vreau sa descarc acum unul nu am permisiunea din cauza virusului, care a invadat tot. Dar cred ca o sa reinstalez windows-ul