| RorySan a întrebat:

Am facut un video cu poze cu programul picasa dar nu ma lasa sa-l postez pe facebook imi zice cv de drepturi de autor.Cum as putea sa bag un video
please am nevoie de ajutor

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pune-l pe youtube big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il poti reinstala inapoi. Atunci cand primesti notificare ii dai click pe notificare, completezi toate campurile cerute ( nume, titlu videoclip, telefon, semnatura virtuala ) si selectezi ca esti de acord sa fie reinstalat. A fost sters pentru ca s-a presupus incalcarea unor drepturi de autor. Am 5 videoclip uri pe Facebook. Toate mi-au fost sterse, dar am completat formularul si mi l-au reinstalat inapoi. Complectand acel formular este ca si cum ai face o contestatie.

Iti asumi raspunderea cu acel videoclip. Ca ai dreptul sa-l postezi pe facebook.

| RorySan explică (pentru anonim_4396):

Aha
dar eu daca am facut acel video si am pus o melodie nu se intampla nimica nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se va intampla nimic. Nu te va da nimeni in judecata ca ai incalcat drepturile de autor. Sunt doar filtrele de pe Facebook. Nu ti-a blocat videoclipul o pers anume.