| Daniel_Militaru_1945 a întrebat:

Am id-ul cuiva, e de Italia (...@libero.it)

cum ii pot trimite emailuri?

sau cum i as putea gasi facebook-ul dupa id?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta este adresa de e-mail nu id.Introdu la adresa destinatarului si trimite-i ceva.O poza de ex.Ca atasament.

| stlucian a răspuns:

Fa-ti un cont aici:

http://www.libero.it/

un fel de yahoo. In dreapta sus la "Registrati" si trimite-i de pe acel cont.

| Daniel_Militaru_1945 explică (pentru stlucian):

Scuza-ma. fa-mi tu unul, am incercat tot imi zice "incercati mai tarziu aveam o problema ..haha.", imi lasi id si parola aici, sau si pe privat. daca se poate. mrs, te rasplatesc cu funda!

| Daniel_Militaru_1945 explică (pentru stlucian):

A si. fa-mi unul de fata (nume de fata) mrs.

| Perusul a răspuns:

E adresa de mail

| Daniel_Militaru_1945 explică:

Pardon, adresa de email.

Pai am incercat dupa yahoo.com sa i trimit, si nu am reusit(eror)

| Daniel_Militaru_1945 explică:

Am incercat imi tot da o eroare, gen "a intervenit o problema, incercați mai tarziu". si tot incerc de doua zile!