| Girly97 a întrebat:

Am nevoie urgent de nr. de tel. de la Dolce ca sa ma abonez la un canal dar am sunat pe nr. afisat pe ecran si imi cerea CNP-ul. Mi se pare ceva suspect aici. Ajutati-ma, va rog!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai normal ca a cerut cnp ul sa iti gaseasca mai repede abonamentul

| GYGYLATINO a răspuns:

Asa e normal cnp codu de abonat care e pe factura de telecom zis dolce dar incearca si acest nr 1234 e gratuit in fix si cosmote si iti pune multe si apesi pana iti da la relatii cu un operator