| veresdan a întrebat:

Am o cameră de bord.Merge,dar când dau pe butonul meniu se blochează. Oare de ce?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ce model? este cumva un DVR ieftin no name, sau unul brand? ce card ai in dvr? sunt importante detaliile si chiar si marca in multe cazuri
am avut multe camere de bord de la xiaomi de exemplu (si actual am gama de varf de la 70mai), nu am intalnit probleme de genul, dar si la cele de brand pot aparea probleme de natura software sau hardware...depinde de multe chestii

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai un rahat de camera ce vrei sa mearga la ea, 2 lei dai de 2 lei merge o zi atit

| dullcat a răspuns:

Cati bani a costat? Asta e prima intrebare...

| DonMoldo a răspuns:

Ce camera

| ayannn a răspuns:

Are lag