| asdfghjkl321 a întrebat:

Am o masina de spalat care tocmai s-a defectat,nu se mai opreste alimentarea cu apa (merge apa continuu), iar daca opresc apa de la robinet, beculetul rosu care indica ca masina nu se alimenteaza nu se aprinde. Ce trebuie facut?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Chemi instalatorul sa vada ce are

| LaLaura a răspuns:

Daca mai e in garantie, suni la garantie, o sa trimita cineva sa iti verifice masina, s-ar putea sa aiba probleme cu softul si trebuie sa ii dea restart, daca nu mai e in grantie, la fel faci, doar ca o sa platesti.
Daca nu stii unde sa suni, te duci la magazinul de unde ai cumparat-o, acolo o sa iti dea un numar de contact.