| alessyo21 a întrebat:

Am o problema cu mail-urile..acum 20 minute dadeam la mail si imi apareau mail-urile apoi am iesit si am intrat iar si toate mail-urile au disparut sunt sigur ca nu le-am sters nu am dat pe nimic.pur si simplu sign-out si acum imi da la toate folder empty

Răspuns Câştigător
| AndreyBarosanul a răspuns:

Salut! Probabil este un BUG de la Yahoo Mail, iti recomand sa dai un Sign Out apoi sa te Loghezi din nou si sa verifici folderul Spam si Inbox din Mail, iar daca nu merge te sfatuiesc sa intri aici: https://help.yahoo.com/kb/helpcentral si sa dai pe Help me resolve an account issue. Sper ca te-am ajutat!