| Mihoc_Andrei_1998 a întrebat:

Am o problema. cum ma conectez pe Facebook daca nu mai primesc codul de conectare. am incercat in 1000 de feluri dar nu reusesc. am pierdut telefonul si nu mai am acces la numar

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pierdut telefonul,dar nu si numarul. Indiferent daca esti pe cartela reincarcabila sau abonament, numarul poate fi blocat. Apoi mergi la reprezentanta Orange/Vodafone/Telekom si iti da alta cartela cu acelasi numar. Cat despre gratuitate, asta depinde de vechimea cartelei si reincarcarile efectuate. Daca e abonament posibil sa iti dea alta cartela gratis.

Apoi te poti conecta si la Facebook. Logic, nu? Alta optiune nu exista.

Eventual daca te-ai conectat de pe dispozitivul/pc-ul unui amic si ai salvat browserul. Te poti conecta de pe telefonul/tableta/pc-ul lui si iti va cere doar parola, fara cod. Apoi sa accesezi contul de Facebook si sa dezactivezi verificarea cu cod. Asta numai daca in trecut ai accesat contul tau personal de Facebook de pe telefonul unui amic si ai salvat browserul.

In cazul PC-ului cam greu pentru ca ai salvat tu browserul la pc-ul lui cutare, dar daca x are IP dinamic la PC?

| DonarisDona a răspuns:

Alt cont de Facebook

| Coxy90 a răspuns:

Am patit si eu la fel acum o luna laughing urmeaza pasii de la sectiunea "Ai uitat contul" si te vor trimite sa completezi un formular si sa trimiti un raport la ei si incarci o poza sau un scan cu un act de identitate emis de stat, de preferat buletinul.