| Anamaria121996 a întrebat:

Am o tableta Overmax si uneori imi spune ca aplicatiile nu sunt instalate. intru in magazin play, le descarc si totul revine la normal. Dar azi s-a gandit sa nu se mai aprinda.Adevarul e ca incarcatorul s-a cam stricat, nu prea mai intra bine acolo, dar incarcam cu cel de la telefon dar acum nicio tresarire. Help?

1 răspuns:
| Pisoi98 a răspuns:

Pai in primul rand nu o mai incarca cu incarcatorul de la telefon pentru ca acesta cred ca a afectat bateria tabletei si din asta nu ti se mai aprinde, iti recomand sa o duci la un service sa vezi ce are si sa cumperi un incarcator original cu modelul tabletei tare.Bafta!