| Decebalul a întrebat:

Am observat ca atunci cand desenez imi tremura mana (nu foarte tare ). Cum pot opri asta?

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Nu te concentrezi si incepi sa tremur din doua sau mai multe conditi.
Stres
Emoti
Sa fie totul correct
Relaxeaza mana sa nu fii incordat.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poziția mâinii nu este cea corectă în momentul trasării desenului.
Pa, pa.

| Lily8 a răspuns:

Bea un ceai de tei. Concentreaza-te dar tine mana cu care desenezi relaxata.

| Andrei123Andrei a răspuns:

Lasa-te de cafea si alcool(in caz de consumi), mananca dimineata, fi relaxata dar in acelasi timp concentrata.

| Decebalul explică (pentru Andrei123Andrei):

Mihaispargetot, thinking ti se pare ca e nume de fata?

| Andrei123Andrei a răspuns (pentru Decebalul):

laughing Da...am gresit. Nu stiu de ce ma gandeam la o fata.