| graffiti a întrebat:

Am prim, (acum un an ~) un antivirus de la telecom si acum am vrut a il instalez totul bine a mers pana am primit un mesaj ca trebuie sa il activez dar ei nu mi_au dat nici un cod pin ca sa il activez, am suat la ei dar nici un raspuns.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce antivirus este, cum se numeste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti seria de activare pe internet.Scrii serial key for Norton pegoogle si cred ca gasesti destule.Le iei cu copy de pe net si dai paste unde trebuie sa scrii codul ala.