| MisterJaguar a întrebat:

Am putin rau de tot par pe piept si abdomen care se cam observa si e naspa am 15 si vreau sa-l rad.dar nu stiu cu ce in asa fel sa nu creasca mare des gros pnm..Deci cu ce sa-l rad?

20 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa nu-l razi! Se va indesi si mai rau. Baietii asa trebuie sa aiba par. Numai cei care sunt gay se rad.

| Duucu a răspuns:

Esti baiat? Daca da... te rog dispari.

| MisterJaguar explică (pentru Duucu):

Decat sa stau ca tine cu o padure pe corp mai bine ma fac frumos.E mai frumos sa-ti ingrijesti corpul.Dar ce se te astepti de la niste ciori!?

| Duucu a răspuns (pentru MisterJaguar):

In ce lume traim...

| MegamortX a răspuns:

Tu ești din ăla cu freza ridicată și cămăși roz, nu? Penibil.

| MisterJaguar explică (pentru MegamortX):

Https://www.facebook.com/florin.pistruiatu?fref=ts camasi roz par ridicat, vai de tine frate ce intreb eu si ce raspunde un incult.

| MegamortX a răspuns (pentru MisterJaguar):

Inculta de mine. Și ce am spus greșit? Din ce văd descrierea pe care ți-am făcut-o mai sus ți se potrivește ca o mănușă.
Bănuiesc că facebook-ul tău ar trebui să mă impresioneze sau ce?
Ești exact la fel ca zecile de metrosexuali pe care îi întâlnesc zilnic pe stradă și pe care, dacă aș putea, i-aș închide într-o cameră întunecată două săptămâni, fără apă și mâncare, doar ca să văd cum plâng ca niște fetițe.

| MisterJaguar explică (pentru MegamortX):

Ti-am dat fb ca sa vezi ca nu sunt "gay". Dude. esti o fustrata si se vede dupa felul cum te plangi, daca nu-ti plac baietii si te plangi la mine atunci du-te la fete daca tot esti lesbi.

| MegamortX a răspuns (pentru MisterJaguar):

1.Nu-mi amintesc să mă fi plâns ție.
2 Ești doar un metrosexual penibil, disperat după atenție. Iar în cazul în care nu cunoști sensul cuvântului metrosexual, ceea ce e foarte sigur, îți las aici explicația ca să vezi că te reprezintă perfect. Metrosexual nu înseamnă gay, deșteptăciunea voastră, ci „persoana de sex masculin ce are un comportament feminin in ingrijirea estetica (epilare, pensare, manichiura, pedichiura e.t.c. )dar uneori si in gesturi."
3. Lesbi nu sunt, frustrată nu sunt. Doar că am gusturi mai bune decât pipițele disperate, de 14-15 ani, care salivează la freza ta ridicată.

| MisterJaguar explică (pentru MegamortX):

rolling on the floor bine hai ca nu mai imi bat capul cu tine ca esti vai de tine.

| MegamortX a răspuns (pentru MisterJaguar):

Ăsta ar trebui să fie un argument? Faptul că sunt vai de mine?
Du-te și aranjează-te, că-ți scade "valoarea", jegule. După nu te mai primesc prietenii tăi ciumpalaci în grup.

| MisterJaguar explică (pentru MegamortX):

rolling on the floor))))))) iesi in gatu mati de proasta incerci sa fii smechera dar nu prea iti iese. lesinato

| MegamortX a răspuns (pentru MisterJaguar):

Ieși și învață să scrii. Ești analfabet.
Și o dai deja în țigăneală.

| MisterJaguar explică (pentru MegamortX):

Lesinato n-auzi ma sa zbori deaici ca nu-i loc de tine, moarto laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru MisterJaguar):

Așa, așa, arată-ne cât ești de dur. Adu-ți și șatra.

| Andreeac33 a răspuns:

Si prietenul meu se rade si e chiar ok. laughing)

| vLooM a răspuns:

Daca ai un scoci mai lat il pui pe tine si dupa tragi odata tare daca rezisti, asa scapi repede happy

| DiaAndra a răspuns:

Eu zic sa-l iei cu ceara big grin Bafta!

| MirelusRoxi a răspuns:

Poti sa il decolorezi, adica se face blond si nu se mai observa atat de tare. Eu asa am facut cu parul de pe maini.

| Aannoonniimmuull a răspuns:

Nu-ti recomand sa-l razi. Daca il razi cu big, masina etc va creste mai naspa. Cel mai bine fa-te cu ceara, e mai dureros, dar creste mai greu 3-4 saptamani si creste mai frumos, mai rar. Iti poti cumpara niste benzi cu ceara. Bafta!