| BestiaLog a întrebat:

Am si eu o problema am visat moartea cu coasa langa trupul meu dar priveam din alta parte a camerei.Imediat dupa aceea m-am trezit si aveam febra 39.2 si deabia mai puteam sa respir.Va rog sa imi spuneti ce inseamna.

Răspuns Câştigător
| Maria12r a răspuns:

Stai liniștit. asta s-a întâmplat din cauza febrei! Nu e nimic grav.te-ai speriat putin, a fost doar un vis! Si mie mi se mai intampla! Cand visezi așa, ridica-te si inchina-te si sa vezi că Dumnezeu o să fie langa tine si nu o sa lase sa ti se intample nimic rău. Te pup, ai grijă de tine!

1 răspuns:
| p5ych0 a răspuns:

A fost doar un vis, nu inseamna nimic. Calmeaza-te.