| RamonCora a întrebat:

Am trimis un colet cu fan courier acum două săptămâni (sâmbătă). Luni primesc mesaj ca coletul a fost ridicat...
După am așteptat sa îmi ajungă banii și după două săptămâni tot n-au ajuns, ce să fac?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Suna-i din nou pe cei de la Fan Courier si insista. Daca nu se rezolva, mergi la sediul lor cu chitanta si fa scandal. Trebuie sa poti sa-ti recuperezi banii. 100 de lei nu-s de ici de colo...

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Banuiesc ca ai trimis coletul cu plata ramburs.
Daca este asa atunci intereseaza-te la Fan Courier, doar de la ei poti afla care este situatia.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca l-ai pus cu ramburs ar fi trebuit sa ajunga banii. Tare mi-e teama ca l-ai pus fara ramburs!

| RamonCora explică (pentru Salontanul):

Lam pus cu ramburs 100 lei am și chitanță

| AFR81 a răspuns (pentru RamonCora):

Suna-i din nou pe cei de la Fan Courier si insista. Daca nu se rezolva, mergi la sediul lor cu chitanta si fa scandal. Trebuie sa poti sa-ti recuperezi banii. 100 de lei nu-s de ici de colo...

Bula
| Bula a răspuns:

Suna la ei, spune numarul si data expeditiei si intreaba-i.

| RamonCora explică:

Am sunat la ei și au spus că nu stiu nimic