| Catacombe a întrebat:

Am un iPhone 4S IOS 8 si mi s-e blocheaza din senin, se stinge si se aprinde dar touch-ul si butoanele sunt blocate. Sunt disperata, ce sa fac? cat ar costa o reparatie?

Răspuns Câştigător
| AlexandraCamelia2002JokeHouse a răspuns:

Ce telefon scump aii! Ai grija. l-ai scapat vreodata? Daca da. iphon-urile sunt foarte,, sensibile sa zic asa''! O reparatie la un asemenea telefon scump te-ar putea duce la 150 de lei. Cel putin asa i s-a intmplat unei colege foarte bune!
Funda?